Get Adobe Flash player

Przeprowadzono konkurs na najpiękniejszą Panią Wiosnę. Jury przyznało tytuł   Miss Wiosny 2012, Miss Publiczności, Miss Internautów, Miss Gracji, Miss Fotoreporterów i Miss Elegancji. Pani dyrektor – Danuta Matyka wręczyła zwycięzcom pamiątkowe dyplomy.

Przeprowadzono również Szkolny Konkurs Piosenki Rozrywkowej, podczas którego wszystkie klasy i dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowały przygotowane piosenki. Wystąpili soliści oraz całe klasy, a wszystkie wykonania były gromko oklaskiwane.

Werdykt jury ucieszył wszystkich uczestników konkursu, gdyż wszyscy zajęli pierwsze miejsce. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

W Szkole Podstawowej w Aleksandrowie Wiosna została powitana z wielką radością. Uśmiechy uczniów i zadowolenie nauczycieli uwieczniono na pamiątkowych fotografiach. Witamy Wiosnę!

 

 

GMINA ŁUKÓW

MENU TYGODNIA 

menu

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3