20191005 143148 Copy05.10.2019 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jan Filipczak,  Paweł Łukasik, Mikołaj Karwowski, Filip Paszkowski (kl. II), Marcin Izdebski, (kl. III), Rafał Wierzchowski, Michał Paszkowski (kl. IV), Marcin Lendzion (kl. VI), Łukasz Miedziński (kl. VII), Patryk Wajszczuk  (kl. VIII) - uczestniczyła w XVI Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Gręzówce.

Ogółem wzięło w nim udział 35 zawodników i zawodniczek, m.in. z Radzynia Podl., Międzyrzeca Podl., Siedlec, gminy Łuków i powiatu łukowskiego.

Rywalizacja była zacięta, ale nasi uczniowie walczyli z wielką detreminacją. W efekcie Marcin Izdebski z kl. III zajął IV m-ce w kategorii szkoły podstawowe I-III, natomiast uczeń kl. VIII - Patryk Wajszczuk - wywalczył III m-ce w kat. szkoły podstawowe. Opiekę nad zawodnikami sprawował p. Marcin Borkowski.

Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym szachistom i życzymy dalszych sukcesów.