Get Adobe Flash player

151 2  Poniedziałkowe popołudnie, w pierwszym dniu października 2019 roku, uczniowie klasy II pod opieką wychowawcy spędzili na sali zabaw „Wystrzałowy poligon” w Łazach. Okazją do integracyjnego spotkania był "Dzień Chłopaka".

  Podczas dwugodzinnego pobytu dzieci skorzystały z wielu atrakcji, które zainspirowały ich do ciekawych zabaw tematycznych oraz sprawdzenia swoich umiejętności motorycznych. Największym powodzeniem w grupie, zdominowanej przez chłopców cieszyły się „nerfy”. Dziewięciu małych wojowników w okularach ochronnych, po wysłuchaniu instrukcji, szybko ruszyło do „strefy militarnej”. Po opracowaniu strategii rozpoczęły się zacięte potyczki. Piankowe strzałki jak ptaki szybowały w powietrzu. Dziewczęta zaś preferowały spokojniejszą formę zabawy, wybierając kącik kulinarny, ściankę wspinaczkową, zjeżdżalnie i kulkowy basen. Po kilkunastominutowej przerwie na posiłek, z nowym zapasem energii, 12- osobowa gromadka znów wróciła do ulubionych rozrywek. Podczas beztroskiej zabawy czas mijał nieubłaganie. Podziękowaliśmy gospodarzom za gościnność i smaczny posiłek i pod opieką Rodziców wróciliśmy do domów.

 

152153155156157158159160162163

 

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3