Get Adobe Flash player

    IMG 20190515 090919 Copy 15 maja klasa II kolejny raz przekonała się, że również w najbliższej okolicy można atrakcyjnie spędzić czas. Pierwszym punktem wycieczki były warsztaty garncarskie w pracowni artystycznej p. Moniki w Łazach. To było wielkie wyzwanie, a prawdziwa glina, to nie to samo co plastelina. Jednak po fachowych prezentacjach p. Moniki z zapałem zabraliśmy się do pracy. Nasze małe, ale sprawne paluszki wyczarowały przepiękne naczynia. Każdy wkładał dużo serca w stworzone przez siebie dzieło sztuki garncarskiej, gdyż wykonywaliśmy je z myślą o naszych kochanych mamach i zbliżającym się Dniu Matki.

Wielu z nas odkryło w sobie prawdziwy talent, a może i przyszły zawód. Następnie udaliśmy się do kina i obejrzeliśmy świetny film o słoniu Dumbo, który pokazał jak wielką moc ma miłość w rodzinie i prawdziwa przyjaźń. Ostatnim punktem była kolejna wizyta w Sali zabaw. Tym razem podczas spaceru celująco zdaliśmy egzamin z uczestnictwa w miejskim ruch drogowym. Drugoklasiści to wzorowi piesi.

W bardzo gościnnym Zielonym gaju przywitała nas mama Krzysia. I tutaj z apetytem zjedliśmy frytki,nagetsy i wypiliśmy sok, po czym pochłonęły nas baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie i inne atrakcje.

Kolejny raz dziękujemy Rodzicom za opiekę, mamie Maurycego za super organizację i bilety do kina.

zobacz galerię

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3