Get Adobe Flash player

25 kwietnia grupa uczniów starszych klas naszej szkoły udała się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym jej punktem była wizyta w escape roomie. Młodzież podzielona na kilka grup mierzyła swoje siły z rozmaitymi zagadkami i zadaniami, aby wydostać się z pokojów, w których została zamknięta. Nasza dzieciarnia to już prawie weterani w tej dziedzinie, więc każda grupa wyszła zwycięsko.

Następnie uczniowie, pełni wiary we własny potencjał, stanęli oko w oko ze sztuką współczesną. Stało się to za sprawą wizyty w wyjątkowym miejscu – w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta. Zwiedzanie wystaw oraz warsztaty wystawiły na ciężką próbę naszą młodzież, jednak przetrwała ona dzielnie, karmiąc się nadzieją wizyty w bardziej komercyjnym miejscu, a mianowicie w galerii handlowej Blue City. Tu nadwątlone siły nastolatków powróciły, by mogli z nowym zapasem energii rzucić się w wir zakupów. Ostatnim punktem był seans w kinie Helios, podczas którego obejrzeliśmy bardzo życiowy film zatytułowany „Córka trenera” ze świetną rolą Jacka Braciaka.

Tym akcentem zakończyliśmy kolejną eskapadę do stolicy. I kolejny raz nasza młodzież zdała egzamin z kulturalnego zachowania się i dyscypliny na 5+.

Opiekunami podczas wyjazdu były panie: M. Wereszczyńska, E. Kurowska i D. Celińska.

 

Galeria juz wkrótce!

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3