26 maja 2017r. na boiskach Szkoły Podstawowej w Gołaszynie rozegrano tegoroczny turniej gminny w Mini Piłce Nożnej chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się 12 zespołów z Gminy Łuków, które podzielono na trzy grupy.
Nasza drużyna w składzie (Sebastian Czubaszek, Stanisław Domański, Patryk Fijołek, Maciej Filipczak, Adrian Karwowski, Mateusz Salak, Patryk Wajszczuk, Aleksander Wielgosz, opiekun Marek Zabłocki) po zaciętych meczach grupowych awansowała do fazy finałowej, gdzie spotkały się najlepsze drużyny z każdej grupy (Aleksandrów, Czerśl, Dąbie). Jak się okazało i tutaj nasza reprezentacja okazała się najlepsza, wygrywając wszystkie mecze.
Zawodnikom i trenerowi gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych!!!