3       Zakończyły się zawody na szczeblu gminy i powiatu w Sztafetowych Biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Zawodniczki z Aleksandrowa podczas zawodów gminnych 22.09.2015r w Łukowie, toczyły zaciętą rywalizację aż do ostatniego biegu. Pokazały siłę charakteru i wolę walki, dzięki czemu zajęły II miejsce i awansowały na zawody powiatowe. Rywalizacja powiatowa zakończyła się również szczęśliwie dla naszych zawodniczek. Podczas tych zawodów, które odbyły się 29.09.2015r w Adamowie nasze zawodniczki zajęły ostatecznie II miejsce, uzyskując tym samym awans na zawody rejonowe.
Skład drużyny (Bąk Karolina, Celińska-Janowicz Martyna, Domańska Julia, Górka Emilia, Lendzion Marta, Markiewicz Justyna, Miedzińska Natalia, Steć Alicja, Wajszczuk Milena, Wereszczyńska Weronika), trenerem i opiekunem był pan Marek Zabłocki.
Gratulujemy i życzymy sukcesu na zawodach rejonowych.!!!!