1Dnia 18 września 2015 roku nasza szkoła, już po raz 22  włączyła się w ogólnopolską Akcję Sprzątania Świata – Polska 2015, organizowaną corocznie przez Fundację Nasza Ziemia.  W tym roku pod hasłem „Wyprawa poprawa”.

Każde dziecko otrzymało niezbędne narzędzia pracy (rękawiczki i worki). Pod opieką wychowawców i nauczycieli wyruszono w teren.

Maluchy uprzątnęły plac wokół szkoły, natomiast starsze dzieci sprzątały  przystanek autobusowy oraz pobocza drogi i las w Łazach.   Uczniowie zapełnili  wszystkie przygotowane worki. Ogromna ilość zebranych śmieci świadczy o dużym zaangażowaniu dzieci w realizację przedsięwzięcia.

23456789

Tegoroczna kampania, koordynowana i organizowana jest przez Fundację Nasza Ziemia, w którą po raz dwudziesty pierwszy włączyła się Polska w tym Gmina Łuków już ruszyła, a mottem przewodnim akcji jest hasło "WYPRAWA POPRAWA".