Get Adobe Flash player

Filtr
 •      Pod takim hasłem dnia 21 grudnia 2012 roku, uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem Ks. Sylwestra Anusiewicza oraz wychowawczyń klas 1-3: pani Beaty Michalec, pani Marioli Barej i pani Renaty Zabłockiej przedstawili Jasełka.
  Było to wielkie przeżycie dla wszystkich. Maryja i Józef pochyleni nad żłóbkiem, przyjęli w darze serduszka od najmłodszych i dary od Trzech Królów. Kolędy, pastorałki i taniec w wykonaniu anielskich chórów i pastuszków, wprowadziły wszystkich w podniosły, świąteczny nastrój. Mali artyści i ich opiekunowie otrzymali podziękowania, gorące brawa i upominki.
   dsc 5000 1024x685dsc 5029 1024x685
  Więcej zdjęć w galerii.
   
  Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Łuków - Pan Mariusz Osiak, Skarbnik Gminy Pani Alina Baka, Radny Sejmiku Wojewódzkiego - Pan Krzysztof Głuchowski, Radni Gminy - Pan Zbigniew Karwowski i Pan Mariusz Burdach, Dyrektor GZO w Łukowie Pan Bogdan Wiącek, Sołtys wsi Aleksandrów Krzysztof Kurowski i Rodzice.
  Święta Bożego Narodzenia to z pewnością czas głębokich wzruszeń i wspaniałych przeżyć w życiu każdej rodziny. Nasza społeczność szkolna zachowa na długo w swej pamięci klasowe Wigilie z udziałem Rodziców i występ naszych uczniów.
  Wychowawczynie dziękują Panu Jackowi Zabłockiemu za pomoc techniczną i Rodzicom za wsparcie w przygotowaniu strojów.

baner2R1C1baner2R1C2baner2R1C3